Zeytinyağlı Sabun
Kargo Bedava

Zeytinyağlı Sabun

6.50 TL( %18 KDV Dahil )

Adet / Kilogram

Cildinizi canlandırıp parlaklık verir. Kepek ve saç dökülmesini önleyici özelliğe sahiptir. El, yüz ve vücut temizliği kullanımında cildi yenilemesine ve güzelleşmesine yardımcı olur. E vitamini içerdiğinden saç köklerinizin doğal besleyicisidir. Geleneksel kullanımının yanı sıra doğallığa önem veren herkesin tercih edeceği, hiçbir renk ve koku katkı maddesi içermeyen zeytinyağlı banyo sabunudur. Sertleştirici, köpürtücü kimyasal katkı maddeleri ve domuz yağı içermez.

Zeytinyağlı  Sabun
 
Markası       : Doğacı
Kod              : S06
Gramaj        : 150 gr.
Koli İçi Adet : 24

BENZER ÜRÜNLER

Malatya Kayısı

Kayısı

Malatya yöresine ait en lezetli kayısı paketlerini YöreselSofram.com adresinde bulabilirsiniz, sizlere en iyi kayısılarla, nezih ve hijyenik ortamlarda hediyelik kayısı paketleri hazırlıyoruz. Türkiye'nin en fazla çeşit hediyelik kayısı paketlerini sitemizde bulacağının garantisini veririz. En uygun fiyatlarla kayısı almak ve en kaliteli en lezetli kayısıları tatmak için hediyelik kayısı paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hediyelik Kayısı

Yöresel Sofram sizlere dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika hediyelik kayısı seçenekleri sunuyor. Hediyelik kayısı paketleri Malatya'nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıları kuru kayısı, gün kurusu, kayısı döneri, kayısı çekirdeği ve daha bir çok Malatya'nın kayısı lezetlerini sizlere sunuyor.
 
Hediyelik kayısıyı paketleri ile dostlarınıza bir hediyeden çok daha fazlasını vermiş olursunuz, çünkü kayısının bir çok faydasınıda hediyelik kayısı paketiyle sevdiklerinize armağan edersiniz.