Sıkça Sorulan Sorular

Yöresel Sofram, yöresel lezetler..

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünler gerçekten firmanın kendisinden mi geliyor?
 
Evet, yoreselsofram.com’da sunduğumuz ürünleri, firmanın ait olduğu bölgeden, en taze ve lezzetli haliyle size ulaştırıyoruz.
 
 
 
Seçtiğim ürünler bana nasıl ulaştırılacak?
 
yoreselsofram.com’un kapsamlı tedarik ağı ve lojistik sistemi sayesinde, seçtiğiniz ürünleri ilk günkü tazeliği ve lezzetinde size ulaştırıyoruz. Bu yüzden, mevsim koşulları gereği bazı ürünler sezonuna göre tükenebilmektedir.
 
Artan hava sıcaklıklarıyla birlikte; şarküteri ve süt ürünleri gibi soğuk gönderi ürünlerini nasıl yolluyorsunuz?
 
yoreselsofram.com'da satılan peynir ve şarküteri kategorisindeki ürünler, gönderim öncesine kadar +4 derecedeki dolaplarda saklanmaktadır. Sipariş verdiğiniz ürünler ise buzdolabı serinliğini koruyacak şekilde özel olarak imal edilmiş ısı yalıtımlı torbalara koyularak paketlenmektedir. Isı yalıtımlı paketlere koyduğumuz her ürünle beraber bir adet -34 derecede saklanan buz aküsü yerleştiriyoruz. Böylelikle sipariş ettiğiniz ürünler kargo sırasında buzdolabı serinliğinde size ulaşabiliyor. Kargoda yaşanabilecek bir sorundan dolayı ürünlerde herhangi bir sıkıntı olursa, bizimle info@yoreselsofram.com e-posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
 
En kısa sürede çözümü ile bilirkte size dönüş yapılacaktır.
 
 
 
Vereceğim sipariş kaç günde bana ulaşacak?
 
yoreselsofram.com'da sepetinize birden çok yöre ve ülkeden ürün ekleyebilirsiniz. Bu ürünlerin hepsi tek bir sipariş olarak, ortak pakette gönderilmektedir. Siparişleriniz sepetinizde bulunan ürünlerin tedarik sürecine göre temin edildikten sonra kargoya verilir. Tedarik sürecini bekleyen siparişler ortalama 3-4  iş günü içerisinde Şerbetli tatlılar, kaymaklı lokum gibi talebiniz üzerine üretime başlanan ürünlerde bu süre biraz daha uzayabilmektedir. Kışın, Doğu Anadolu Bölgesi'nden temin ettiğimiz ürünlerde de hava şartlarından kaynaklı olarak gecikme olabilmektedir.
 
 
 
Teslimat süresi biraz uzun değil mi?
 
Sitemizde bulunan pek çok ürünü size en taze ve lezzetli haliyle ulaştırabilmek adına sadece birçok ürünü sipariş üzerine tedarik ediyor, diğer ürünlerden ise günlük bazda stok tutuyoruz. Sizi memnun edebilmek adına siparişinizden 4 iş günü sonrasında eksik ürününüz var ise, mevcutta bekleyen ürünlerinizi kargoya veriyor ve eksik ürünlerinizi ayrı bir kargo ile herhangi bir ücret talep etmeden yolluyoruz.
 
 
 
Sipariş ettiğim ürünlerin tedariği ne zaman başlıyor?
 
Haftaiçi saat 12.00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün içerisinde tedarikçilerden temin edilmeye başlanacaktır. 12.00'dan sonra verilen siparişlerin tedariği bir sonraki iş gününde sağlanacaktır.
 
 
 
Bazı ürünleri ana firmalardan kendim de alabilirim. Sitenizden alışveriş yapmanın avantajı nedir?
 
Biz farklı yörelerden ve üreticilerden, Osman Hazar danışmanlığında seçtiğimiz ürünleri sizin için bir araya getiriyoruz. Göndereceğimiz tüm ürünleri katı bir kalite kontrolünden geçiriyoruz. Bu şekilde farklı üreticilerin ürünlerine tek bir kanaldan, tek bir siparişle ve yalnızca bir kargo ücreti ile ulaşabiliyorsunuz.
 
 
 
Verdiğim siparişi teslim aldım ama ben bu ürünü istemiyorum, ne yapabilirim? Peki siparişimin içindeki ürünlerden biri kusurlu ya da yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?
 
Siparişinizde kusurlu ya da yanlış bir ürün ulaşması halinde iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Siparişinizle ilgili sizi mutsuz eden herhangi bir durumda bize info@yoreselsofram.com mail adresinden ya da 0 532 171 08 04 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
 
 
 
yoreselsofram.com’daki ürünler nasıl seçiliyor?
 
Tüm lezzetler gazeteci, gurme, yazar Mehmet Yaşin danışmanlığında seçilmekte, tadım ve kontrolleri yapıldıktan sonra yoreselsofram.com’a eklenmektedir.
 
 
 
Ben de ürün/firma tavsiye edebilir miyim?
 
Kesinlikle! Hem sevdiğiniz, özel olduğunu düşündüğünüz tatları hem de yoreselsofram.com alışverişinizle ilgili deneyimlerinizi bizimle paylaşmanızı çok isteriz. Bunun için info@yoreselsofram.com adresini ya da yoreselsofram.com İletişim Sayfasını kullanabilirsiniz.
 
 
 
Tedarikçi olabilir miyim? Kimler tedarikçi olabilir?
 
Eğer üretim yaptığınız yöresel veya organik ürünleriniz varsa, tedarik@yoreselsofram.com mail adresine bilgilerinizi ve hangi yöreden hangi ürünü tedarik edeceğinize dair detayları iletebilirseniz en kısa sürede Satın Alma Departmanı size dönüş yapacaktır. Bilmenizi isteriz ki, yoreselsofram.com'da satılan her ürünün üretim izni bulunmaktadır. Bu nedenle satışı yapılacak her üründe de bu iznin olmasını zorunlu tutuyoruz.

Malatya Kayısı

Kayısı

Malatya yöresine ait en lezetli kayısı paketlerini YöreselSofram.com adresinde bulabilirsiniz, sizlere en iyi kayısılarla, nezih ve hijyenik ortamlarda hediyelik kayısı paketleri hazırlıyoruz. Türkiye'nin en fazla çeşit hediyelik kayısı paketlerini sitemizde bulacağının garantisini veririz. En uygun fiyatlarla kayısı almak ve en kaliteli en lezetli kayısıları tatmak için hediyelik kayısı paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hediyelik Kayısı

Yöresel Sofram sizlere dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika hediyelik kayısı seçenekleri sunuyor. Hediyelik kayısı paketleri Malatya'nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıları kuru kayısı, gün kurusu, kayısı döneri, kayısı çekirdeği ve daha bir çok Malatya'nın kayısı lezetlerini sizlere sunuyor.
 
Hediyelik kayısıyı paketleri ile dostlarınıza bir hediyeden çok daha fazlasını vermiş olursunuz, çünkü kayısının bir çok faydasınıda hediyelik kayısı paketiyle sevdiklerinize armağan edersiniz.