Saç Bakım Sabunu
Kargo Bedava

Saç Bakım Sabunu

7.00 TL( %18 KDV Dahil )

Adet / Kilogram

Etkin saç bakımı ve saç problemlerinin çözümü üzerine geliştirilmiş bitkisel yağlar karışımı ile elde edilen doğal bir banyo sabunudur. Güçlü, sağlıklı ve daha bakımlı saçlar için içeriğinde 11 çeşit bitkisel yağlar kullanılmıştır. Saç dökülmesini ve kırılan saçların onarımında kullanılmaktadır. Saç köklerini ve deriyi besler. Saç tellerini kuvvetlendirir. Daha etkili fayda için Doğacı Saç Bakım yağıyla beraber kullanılması tavsiye edilir. Tüm saç tipleri kullanabilir. Tamamen doğal ürünlerden yapılmış olup saç da ve vücutta kullanılır. Kimyasal maddeler ve hayvansal yağlar içermez. Saç bakım yağı kullanımı sonrası banyoda saçınızda köpürterek                 5-6 dk bekletip durulayınız. 

Saç Bakım Sabunu

Markası        : Doğacı
Kod               : S11
Gramaj         : 150 gr.
Koli İçi Adet  : 24

BENZER ÜRÜNLER

Malatya Kayısı

Kayısı

Malatya yöresine ait en lezetli kayısı paketlerini YöreselSofram.com adresinde bulabilirsiniz, sizlere en iyi kayısılarla, nezih ve hijyenik ortamlarda hediyelik kayısı paketleri hazırlıyoruz. Türkiye'nin en fazla çeşit hediyelik kayısı paketlerini sitemizde bulacağının garantisini veririz. En uygun fiyatlarla kayısı almak ve en kaliteli en lezetli kayısıları tatmak için hediyelik kayısı paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hediyelik Kayısı

Yöresel Sofram sizlere dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika hediyelik kayısı seçenekleri sunuyor. Hediyelik kayısı paketleri Malatya'nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıları kuru kayısı, gün kurusu, kayısı döneri, kayısı çekirdeği ve daha bir çok Malatya'nın kayısı lezetlerini sizlere sunuyor.
 
Hediyelik kayısıyı paketleri ile dostlarınıza bir hediyeden çok daha fazlasını vermiş olursunuz, çünkü kayısının bir çok faydasınıda hediyelik kayısı paketiyle sevdiklerinize armağan edersiniz.