Kuru Kayısı 1kg
Kargo Bedava

Kuru Kayısı 1kg

30.00 TL
15.00 TL( KDV Dahil )
% 50İNDİRİM
Toplam Kazancınız 15.00 TL

Diğer Seçenekler

Adet / Kilogram

Kayısı içerdiği organik ve inorganik maddelerle, insan sağlığına çok faydalıdır. İçeriğinde yüksek oranda şeker, nişasta, protein, lif, vitamin içerir. Aynı zanda karoten yönünden oldukça zengindir. A vitamini vücudumuzu ve organlarımızı saran epitelyumun, gözlerimizin, kemik ve dişlerimizin sağlığı ve gelişimini olumlu yönde etkiler. Ayrıca endokrin bezlerini de çalıştırır.

 

Malatya’nın en verimli bahçelerinden özenle seçilip, hijyenik ortamda işlenerek paketlenen sarı kuru kayısı, sizlere paketlenmiş olarak sunulmaktadır.

 

Yararları

 

Beynin çalışmasına yardımcı olur. Stresin önlenmesine yardımcı olur.

Karaciğerin onarılmasına yardım eder

Kemik gelişimin destekler

Dişlerin gelişimine yardım eder, çürüklerin önlenmesine yardımcıdır.

Kan yapıcıdır. Kan dolaşımına yardım eder.

Ülserin önlenmesine yardım eder.

Böbrek taşını önlemeye yardımcıdır.

Cinsel gücün artmasında yardımcıdır.

Mide ve bağırsaklarda oluşabilecek yaraların iyileşmesine yardım eder. Yara oluşumunu engeller.

Kayısı potasyum açısından oldukça zengindir. Aynı şekilde sodyum açısından da fakir olması nedeni ile özel beslenme diyetlerinde çok önemli bir rol oynar.

A vitamini yönünden oldukça zengindir. Gözleri kuvvetlendirir.

Kalp ve damarların korunmasına yardım eder.

 

BENZER ÜRÜNLER

Malatya Kayısı

Kayısı

Malatya yöresine ait en lezetli kayısı paketlerini YöreselSofram.com adresinde bulabilirsiniz, sizlere en iyi kayısılarla, nezih ve hijyenik ortamlarda hediyelik kayısı paketleri hazırlıyoruz. Türkiye'nin en fazla çeşit hediyelik kayısı paketlerini sitemizde bulacağının garantisini veririz. En uygun fiyatlarla kayısı almak ve en kaliteli en lezetli kayısıları tatmak için hediyelik kayısı paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hediyelik Kayısı

Yöresel Sofram sizlere dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika hediyelik kayısı seçenekleri sunuyor. Hediyelik kayısı paketleri Malatya'nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıları kuru kayısı, gün kurusu, kayısı döneri, kayısı çekirdeği ve daha bir çok Malatya'nın kayısı lezetlerini sizlere sunuyor.
 
Hediyelik kayısıyı paketleri ile dostlarınıza bir hediyeden çok daha fazlasını vermiş olursunuz, çünkü kayısının bir çok faydasınıda hediyelik kayısı paketiyle sevdiklerinize armağan edersiniz.