İade ve Değişim Şartları

Yöresel Sofram, yöresel lezetler..

İade ve Değişim Şartları

yoreselsofram.com iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. 
 
yoreselsofram.com`den satılan her mal 7 gün içerisinde iade alınabilir. 
 
7 gün içerisinde yapacağınız  ürün değişimlerinde  ve iadesinde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin KARGO şirketi aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir
 
Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır: 
 
- Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, etiketlerini tahrip veya yok etmeden orjinal kutusu ile birlikte teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. 
 
- Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş, yırtılmış, kırık ve buna benzer şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 
 
- Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. 
 
- İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde tüm kargo ücretleri  firmamıza aittir.
 
- Tüm ürün değişimlerinde ürünü KARGO ile gönderme şartı ile ücretsiz karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.
 
- yoreselsofram.com`den kaynaklanacak sorunlu veya yalnış ürün gönderimi gibi durumlarda ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde kargo ücreti ürünün  KARGO ile gönderim şartı ile Yöresel Sofram - Osman Hazar'a ittir.
 
ÜRÜN İADE İŞLEMLERİNDE  DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !
 
İptal edilen siparişlerinizde; eğer kredi kartı iadesi gerçekleştirilecek ise; kredi kartı işlemleri bankalar birliğinin almış olduğu kararlar ve yasal prosedür gereği 2 ila 7 iş günü içersinde kart hamilinin kredi kartına iade edilmektedir. Bu süreç bankaların tüm üye işyerleri ve bireysel müşterilerine uygulamakta olduğu standart süreç olup; iade işlemleri aynı gün içersinde kredi kartına geri yansıtılmamaktadır. Firmamız ulaşan iade talepleri 24 saat içersinde gerçekleştirilmekte olup, iade sürecinin geri kalan kısmı ise banka tarafından devam etmekte ve sonuçlandırılmaktadır. İşleyiş ve iade süreci hakkında ayrıntılı bilgiyi tüm detayları ile birlikte bankaların müşteri hizmetleri servislerinden öğrenebilirsiniz.
 
 
Kredi Kartı
 
Her türlü kredi kartınızla tek çekim ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.
 
İade
 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Yöresel Sofram - Osman Hazar 7 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder.
 
Teslimat
 
Mesai saatleri içinde, en geç saat 15::00 a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı,kargoya veriliş süreci en geç 2  iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
 
Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturarak, ürünü teslim almayınız.
 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamışolduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 422 323 88 11numarayı arayın ve durumu info@yoreselsofram.com mail adresine bildiriniz.
 
Ödeme Takibi
 
Sitemizde "Siparişlerim” bölümünden siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Belirtilen adreste herhangi bir hata olması vb. durumunda alıcı ile bağlantı kurulmaktadır.
 
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
 
İADE VE DEĞİŞİM ADRESİ
 
Kırçuval Mah. Şehit İhsan Alpay Sok. No: 13/A Battalgazi / Malatya / Türkiye
 
TELEFON
 
0 422 323 88 11
 
E-POSTA
 
info@yoreselsofram.com

Malatya Kayısı

Kayısı

Malatya yöresine ait en lezetli kayısı paketlerini YöreselSofram.com adresinde bulabilirsiniz, sizlere en iyi kayısılarla, nezih ve hijyenik ortamlarda hediyelik kayısı paketleri hazırlıyoruz. Türkiye'nin en fazla çeşit hediyelik kayısı paketlerini sitemizde bulacağının garantisini veririz. En uygun fiyatlarla kayısı almak ve en kaliteli en lezetli kayısıları tatmak için hediyelik kayısı paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hediyelik Kayısı

Yöresel Sofram sizlere dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika hediyelik kayısı seçenekleri sunuyor. Hediyelik kayısı paketleri Malatya'nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıları kuru kayısı, gün kurusu, kayısı döneri, kayısı çekirdeği ve daha bir çok Malatya'nın kayısı lezetlerini sizlere sunuyor.
 
Hediyelik kayısıyı paketleri ile dostlarınıza bir hediyeden çok daha fazlasını vermiş olursunuz, çünkü kayısının bir çok faydasınıda hediyelik kayısı paketiyle sevdiklerinize armağan edersiniz.