Hediyelik Kayısı Mix 0012
Kargo Bedava

Hediyelik Kayısı Mix 0012

29.90 TL
16.00 TL( KDV Dahil )
% 46İNDİRİM
Toplam Kazancınız 13.90 TL

Adet / Kilogram

Ağırlık: 750 gr
Ölçü: 25x25
 

www.yoreselsofram.com sizlere, dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika bir ürün sunuyor. Hediyelik kayısı, Malatya’nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıların gün kursu ve sarı olarak kurutulmaları ve hijyenik ortamlarda özenle işlenerek paketlenmesi ile ortaya harika hediyelik paketler çıkıyor. Hediyelik kayısı paketlerimizden birisi mutlaka sizin için.

 

            kayısı hediye ederek sadece, hediye götürmüş olmazsınız. Götüreceğiniz hediyelik kayısı ile ;

 

kansere karşı koruyucu, sindirim sistemini düzenleyen, tansiyona karşı etkili, betakoraten kaynağı, özellikle akciğer ve mide kanserine karşı koruyucu, yorgunluğu giderici, potasyum eksikliklerine bağlı depresyonları önleyici bir hediye götürmüş olacaksınız.

 

            Ayrıca kayısı gırtlak iltihabına, kabızlığa , yaşlanma etkilerine karşı, beyin fonksiyonlarını iyileştirici, strese karşı faydalı, ülsere karşı koruyucu ve ülser yaralarını iyileştirici, kan yapıcı özelliği vardır.

 

            Tüm bu yararların yanı sıra kayısı çikolatası ile sağlıklı ürünler tüketmiş olacaksınız. Kayısı çikolatalarımızın ayrıca çikolatanın da faydalarını da taşıdığını, çikolatanın sahip olduğu tüm yararlı etkileri de ayrıca alacağınızı da unutmayın.

 

BENZER ÜRÜNLER

Malatya Kayısı

Kayısı

Malatya yöresine ait en lezetli kayısı paketlerini YöreselSofram.com adresinde bulabilirsiniz, sizlere en iyi kayısılarla, nezih ve hijyenik ortamlarda hediyelik kayısı paketleri hazırlıyoruz. Türkiye'nin en fazla çeşit hediyelik kayısı paketlerini sitemizde bulacağının garantisini veririz. En uygun fiyatlarla kayısı almak ve en kaliteli en lezetli kayısıları tatmak için hediyelik kayısı paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hediyelik Kayısı

Yöresel Sofram sizlere dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika hediyelik kayısı seçenekleri sunuyor. Hediyelik kayısı paketleri Malatya'nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıları kuru kayısı, gün kurusu, kayısı döneri, kayısı çekirdeği ve daha bir çok Malatya'nın kayısı lezetlerini sizlere sunuyor.
 
Hediyelik kayısıyı paketleri ile dostlarınıza bir hediyeden çok daha fazlasını vermiş olursunuz, çünkü kayısının bir çok faydasınıda hediyelik kayısı paketiyle sevdiklerinize armağan edersiniz.