Hakkımızda

Yöresel Sofram, yöresel lezetler..

Hakkımızda

1989 yılında yapı malzemeleri alanında ticari faaliyetlerine başlayan firmamız, 2011 yılında açtığı 250 yataklı kız öğrenci yurduyla günümüze kadar sürdürdüğü kalite ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışını, e-ticaret alanında da 2015 yılında kurduğu yorselsofram.com ile sizlere sunmayı hedeflemektedir. 
 
İlk etapta Malatya yöresinin eşsiz lezzetlerini Türkiye’nin her noktasına ulaştırmayı hedefleyen yoreselsofram.com; önümüzdeki süreçte Anadolu’nun yöresel lezzetlerini de siz değerli müşterilerimizle buluşturmayı hedeflemektedir. 
 
Tüm dünyada, kayısı denilince akla ilk olarak Malatya gelmektedir. Kayısı meyvesi dalından koparıldığı andan itibaren kozmetik ve şekerleme gibi pek çok sektörle entegre edilmiş, geniş kullanım alanına sahip, oldukça faydalı ve besin değeri yüksek bir meyvedir. Bu entegrasyon ile kayısı; kuru gıda, meyve suyu vb. tesislerinde işlenerek yaşadığımız tüm ortamlarda tüketilebilir ve kullanılabilir hale getirilmiştir.
 
Siparişleriniz alındıktan hemen sonra, siz değerli müşterilerimize ulaştırılmak üzere,  sipariş edilen kayısı mix ürünlerinin tamamı özenle seçilip paketlere dizilmekte ve aynı gün içerisinde kargo şirketlerine teslim edilmektedir. Yöremizdeki firmaların ürünlerini ise her zaman en taze haliyle stoklarımızda bulundurup aynı gün içerisinde kargo şirketlerine teslim etmekteyiz. Taşıma anında zarar görmemesi için siparişlerinizin paketleme işlemi deneyimli personelimiz tarafından itina ile yapılmaktadır.
 
Önceliği müşteri memnuiyeti olan yoreselsofram.com, sipariş etmiş olduğunuz tüm ürünlerde meydana gelebilecek herhangi bir sıkıntıda, firmamızla iletişime geçmeniz halinde, mağduriyetinizi en kısa sürede gidermeyi taahhüt etmektedir.
 

Malatya Kayısı

Kayısı

Malatya yöresine ait en lezetli kayısı paketlerini YöreselSofram.com adresinde bulabilirsiniz, sizlere en iyi kayısılarla, nezih ve hijyenik ortamlarda hediyelik kayısı paketleri hazırlıyoruz. Türkiye'nin en fazla çeşit hediyelik kayısı paketlerini sitemizde bulacağının garantisini veririz. En uygun fiyatlarla kayısı almak ve en kaliteli en lezetli kayısıları tatmak için hediyelik kayısı paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hediyelik Kayısı

Yöresel Sofram sizlere dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika hediyelik kayısı seçenekleri sunuyor. Hediyelik kayısı paketleri Malatya'nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıları kuru kayısı, gün kurusu, kayısı döneri, kayısı çekirdeği ve daha bir çok Malatya'nın kayısı lezetlerini sizlere sunuyor.
 
Hediyelik kayısıyı paketleri ile dostlarınıza bir hediyeden çok daha fazlasını vermiş olursunuz, çünkü kayısının bir çok faydasınıda hediyelik kayısı paketiyle sevdiklerinize armağan edersiniz.