Doğacı Masaj ve Cilt Bakım Yağı
Kargo Bedava

Doğacı Masaj ve Cilt Bakım Yağı

17.00 TL( %18 KDV Dahil )

Adet / Kilogram

Yüksek derecede nemlendirici olup cilde ipeksi bir doku sağlar Aromaterapi özelliklidir. Cilde taze ve pürüzsüz bir görünüm veren soğuk pres yağlar ve esansiyel yağlar kullanılmıştır. Tamamen doğal ham maddeler olan içeriğindeki yağlar;  Kekik, Biberiye, Lavanta, Susam, Limon, Kayısı, Zeytin, Portakal ve Hardal Yağıdır. Yorgunluk, Halsizlik, Tutulma, kas gevşetme ve stresten kaynaklanan rahatsızlıklarda, Kuru ciltlerin günlük bakımında, güneş banyosu sonrasında, tüm vücuda ve yüze uygulanan masajlarda yardımcı olarak kullanılır. Gün içinde   yorucu iş temposu ve stres sonucu gerilen kaslarınızı yumuşatacak bir masajla kendinizi daha zinde ve yoğun mesai günlerine hazır bulacaksınız. Doğacı Masaj yağı aynı zamanda devamlı oturarak çalışanlarda veya hareket yetersizliğinden kaynaklanan eklem sorunlarında da etkili bir üründür.
Kimyasal maddeler, Paraben, boya, parfüm ve koruyucu içermez. Banyo yapıldıktan sonra kullanılması veya masaj yapılacak bölgenin önceden sıcak su ile yıkanıp gözenekleri açıldıktan sonra cilde dairesel masaj yapılarak uygulanması tavsiye edilir.
 
Marka          : Doğacı
Kod              : YS08
Gramaj        : 100 ml
Koli İçi Adet : 12
 

BENZER ÜRÜNLER

Malatya Kayısı

Kayısı

Malatya yöresine ait en lezetli kayısı paketlerini YöreselSofram.com adresinde bulabilirsiniz, sizlere en iyi kayısılarla, nezih ve hijyenik ortamlarda hediyelik kayısı paketleri hazırlıyoruz. Türkiye'nin en fazla çeşit hediyelik kayısı paketlerini sitemizde bulacağının garantisini veririz. En uygun fiyatlarla kayısı almak ve en kaliteli en lezetli kayısıları tatmak için hediyelik kayısı paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hediyelik Kayısı

Yöresel Sofram sizlere dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika hediyelik kayısı seçenekleri sunuyor. Hediyelik kayısı paketleri Malatya'nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıları kuru kayısı, gün kurusu, kayısı döneri, kayısı çekirdeği ve daha bir çok Malatya'nın kayısı lezetlerini sizlere sunuyor.
 
Hediyelik kayısıyı paketleri ile dostlarınıza bir hediyeden çok daha fazlasını vermiş olursunuz, çünkü kayısının bir çok faydasınıda hediyelik kayısı paketiyle sevdiklerinize armağan edersiniz.