Doğacı Killi Sabun
Kargo Bedava

Doğacı Killi Sabun

6.50 TL( %18 KDV Dahil )

Adet / Kilogram

Kayısı çekirdeği yağı, zeytinyağı ve beyaz kilden üretilmiştir. Cildinizde ve saçlarınızda kullanarak teninizdeki ışıltıyı yeniden canlandırıp, gözeneklerde biriken yağları, tozu ve siyah lekeleri temizleyerek cildin nefes almasını sağlar. Sivilceleri kurutur. İçindeki silis, demir, magnezyum, potasyum ve sodyum gibi madensel tuzlar sayesinde cildinizi besler, temizler gerginleştirerek parlaklık ve canlılık verir. Saçlarınıza yumuşaklık vererek dökülmeyi önler saç tellerini kuvvetlendirir. Katkı maddeleri içermediğinden cilt sorunlarında doğal çözümdür. Üretiminde % 100 beyaz doğacı toz kil kullanılmıştır. Laboratuvar sonuçlarına göre cilde zarar verecek hiçbir madde içermemektedir. Cildinize doğal peeling özelliği de gösterir.

Killi Sabun

Markası       : Doğacı
Kod              : S04
Gramaj        : 150 gr.
Koli İçi Adet : 24

 

BENZER ÜRÜNLER

Malatya Kayısı

Kayısı

Malatya yöresine ait en lezetli kayısı paketlerini YöreselSofram.com adresinde bulabilirsiniz, sizlere en iyi kayısılarla, nezih ve hijyenik ortamlarda hediyelik kayısı paketleri hazırlıyoruz. Türkiye'nin en fazla çeşit hediyelik kayısı paketlerini sitemizde bulacağının garantisini veririz. En uygun fiyatlarla kayısı almak ve en kaliteli en lezetli kayısıları tatmak için hediyelik kayısı paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hediyelik Kayısı

Yöresel Sofram sizlere dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika hediyelik kayısı seçenekleri sunuyor. Hediyelik kayısı paketleri Malatya'nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıları kuru kayısı, gün kurusu, kayısı döneri, kayısı çekirdeği ve daha bir çok Malatya'nın kayısı lezetlerini sizlere sunuyor.
 
Hediyelik kayısıyı paketleri ile dostlarınıza bir hediyeden çok daha fazlasını vermiş olursunuz, çünkü kayısının bir çok faydasınıda hediyelik kayısı paketiyle sevdiklerinize armağan edersiniz.