Doğacı Kayısı Sabunu
Kargo Bedava

Doğacı Kayısı Sabunu

6.50 TL( %18 KDV Dahil )

Adet / Kilogram

Kayısı çekirdeği yağı ve zeytinyağından üretilmiştir. Günlük el ve yüz temizliğinde kullanılır. İçeriğindeki A ve E vitaminleri, faydalı minareler ve hücre yenileyici özelliği ile akneleri temizler, cildin nem oranını koruyarak canlılık ve parlaklık verir. Cildinizde ve saçınızda güvenle kullanabileceğiniz doğacı kayısı sabunu; sertleştirici, köpürtücü ve renklendirici kimyasal katkı maddeleri içermez. Ayrıca saç bakımında kullanılan kayısı sabunu saç dökülmesine ve kepeğe karşı etkilidir. Saç tellerini kuvvetlendirerek yumuşaklık verir.

Kayısı çekirdeği yağı ve zeytinyağından üretilen sabunumuz gün boyu el, yüz ve cilt temizliğinde kullanılan saf bir sabun türüdür.

 

Kayısı Sabunu

Markası       : Doğacı
Kod              : S03
Gramaj        : 150 gr.
Koli İçi Adet : 24

 

BENZER ÜRÜNLER

Malatya Kayısı

Kayısı

Malatya yöresine ait en lezetli kayısı paketlerini YöreselSofram.com adresinde bulabilirsiniz, sizlere en iyi kayısılarla, nezih ve hijyenik ortamlarda hediyelik kayısı paketleri hazırlıyoruz. Türkiye'nin en fazla çeşit hediyelik kayısı paketlerini sitemizde bulacağının garantisini veririz. En uygun fiyatlarla kayısı almak ve en kaliteli en lezetli kayısıları tatmak için hediyelik kayısı paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hediyelik Kayısı

Yöresel Sofram sizlere dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika hediyelik kayısı seçenekleri sunuyor. Hediyelik kayısı paketleri Malatya'nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıları kuru kayısı, gün kurusu, kayısı döneri, kayısı çekirdeği ve daha bir çok Malatya'nın kayısı lezetlerini sizlere sunuyor.
 
Hediyelik kayısıyı paketleri ile dostlarınıza bir hediyeden çok daha fazlasını vermiş olursunuz, çünkü kayısının bir çok faydasınıda hediyelik kayısı paketiyle sevdiklerinize armağan edersiniz.