Doğacı Badem Yağı (Mantar Kapaklı)
Kargo Bedava

Doğacı Badem Yağı (Mantar Kapaklı)

6.50 TL( %8 KDV Dahil )

Adet / Kilogram

Soğuk sıkma üretim tekniği ile badem çekirdeklerinden elde edilen sabit yağdır. Katkı maddeleri koruyucular ve esans içermez. Çekirdekler ışıl işlem görmeden yüksek basınç altında ezilerek yağı çıkarıldığından içeriğindeki önemli vitaminler özelliğini kaybetmez. Tüm saç tiplerine ve ciltlere uygun doğal üründür. Cilt tarafından emilimi kolaydır.
Onarıcı, cildi besleyici ve cildin nemini koruyucudur. Cildin ince ve hassas bölgelerde kullanımı daha yaygındır. Dudak ve göbek bölgelerindeki çatlamaları giderir. Badem yağı hazımsızlığa karşı etkili olup, müshildir. İçeriğindeki A vitamini sayesinde cildi nemlendirip parlaklık verir. Hamilelikte karın kısmında günde bir defa sürüldüğü takdirde doğumdan sonra oluşacak çatlakları engeller.
 
Saç bakımında da kullanılan ideal bir onarıcıdır. Saç köklerini besler, saç tellerini kuvvetlendirerek dökülmeyi önler. Kullanımı; Saçlarınızın gürleşmesini, daha hızlı uzamasını ve parlak görünmesini istiyorsanız oda sıcaklığındaki Doğacı badem yağını parmak uçlarınızla saç diplerinize yedirdikten sonra geniş uçlu bir tarakla saçlarınızı tarayın ve başınıza plastik bir bone takın. Saçlarınız bu şekilde en az 1 saat bekletip ılık su ile yıkayarak temizleyiniz.
 
Badem Yağı Mantar Kapaklı
 
Markası : Doğacı
Kod : YM02
Gramaj : 20 ml
Koli İçi Adet : 25-12
 

BENZER ÜRÜNLER

Malatya Kayısı

Kayısı

Malatya yöresine ait en lezetli kayısı paketlerini YöreselSofram.com adresinde bulabilirsiniz, sizlere en iyi kayısılarla, nezih ve hijyenik ortamlarda hediyelik kayısı paketleri hazırlıyoruz. Türkiye'nin en fazla çeşit hediyelik kayısı paketlerini sitemizde bulacağının garantisini veririz. En uygun fiyatlarla kayısı almak ve en kaliteli en lezetli kayısıları tatmak için hediyelik kayısı paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hediyelik Kayısı

Yöresel Sofram sizlere dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika hediyelik kayısı seçenekleri sunuyor. Hediyelik kayısı paketleri Malatya'nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıları kuru kayısı, gün kurusu, kayısı döneri, kayısı çekirdeği ve daha bir çok Malatya'nın kayısı lezetlerini sizlere sunuyor.
 
Hediyelik kayısıyı paketleri ile dostlarınıza bir hediyeden çok daha fazlasını vermiş olursunuz, çünkü kayısının bir çok faydasınıda hediyelik kayısı paketiyle sevdiklerinize armağan edersiniz.