Çikolatalı Kayısı

Damakların en lezzetli iki misafiri çikolata ve kayısı usta ellerde maharetle birleşti ve kayısı çikolatasına dönüştü. En kaliteli, özenle ve itina ile işlenmiş gün kurusu kaysı ile yine en kaliteli çikolatanın birleşiminden ortaya çıkan muhteşem lezzetteki kayısı çikolatası damaklarınızı muhteşem lezzetlerle buluşturmak için sizleri bekliyor.

Çok lezzetli olmasının yanı sıra, besleyici olan kayısı çikolatası sayesinde kan dolaşımınız düzelecek, kemik yapınız güçlenecek, özellikle küçük çocukların kemik ve diş gelişimi hızlanacak, diş çürümeleri azalacaktır. Kayısı içerisinde bulunan A vitamini sayesinde gözleriniz kuvvetlenecek, kan dolaşımınız düzene girecek, sindirim sisteminizin çalışması normale dönecek, kal ve damar hastalıklarına karşı direnç oluşturacaksınız. Kayısı çikolatası tüketildiğinde vücut doğal olarak endorfin salgılar. Bu hormon sayesinde kendinizi daha iyi ve mutlu hissedersiniz.

Malatya Kayısı

Kayısı

Malatya yöresine ait en lezetli kayısı paketlerini YöreselSofram.com adresinde bulabilirsiniz, sizlere en iyi kayısılarla, nezih ve hijyenik ortamlarda hediyelik kayısı paketleri hazırlıyoruz. Türkiye'nin en fazla çeşit hediyelik kayısı paketlerini sitemizde bulacağının garantisini veririz. En uygun fiyatlarla kayısı almak ve en kaliteli en lezetli kayısıları tatmak için hediyelik kayısı paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hediyelik Kayısı

Yöresel Sofram sizlere dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika hediyelik kayısı seçenekleri sunuyor. Hediyelik kayısı paketleri Malatya'nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıları kuru kayısı, gün kurusu, kayısı döneri, kayısı çekirdeği ve daha bir çok Malatya'nın kayısı lezetlerini sizlere sunuyor.
 
Hediyelik kayısıyı paketleri ile dostlarınıza bir hediyeden çok daha fazlasını vermiş olursunuz, çünkü kayısının bir çok faydasınıda hediyelik kayısı paketiyle sevdiklerinize armağan edersiniz.