Bıttım Sabunu
Kargo Bedava

Bıttım Sabunu

6.50 TL( %18 KDV Dahil )

Adet / Kilogram

Bıttım veya menengiç yağı olarak bilinen fıstığın aşılanmamış halinden çıkartılan yağdır.

Bıttım sabunu zeytinyağı ve menengiç yağlarından üretilmiş saç ve cilt sabunudur. Saç köklerini besleyerek dökülmemesine etkili olabilir. Kepeği ve saç yağlanmasını önleyip kuru saçları nemlendirir. Saçlarınıza canlılık ve yıpranmaya karşı güç kazandırır. Antiseptik özelliğinden dolayı saç diplerinde bakteri oluşumunu önler. Saç diplerindeki yara ve tahrişlere karşıda etkisi görülmüştür. Doğal bir sabun olup kimyasal maddeler ve hayvansal yağlar içermez.

Bıttım Sabunu

Markası       : Doğacı
Kod              : S13
Gramaj        : 150 gr.
Koli İçi Adet : 24

BENZER ÜRÜNLER

Malatya Kayısı

Kayısı

Malatya yöresine ait en lezetli kayısı paketlerini YöreselSofram.com adresinde bulabilirsiniz, sizlere en iyi kayısılarla, nezih ve hijyenik ortamlarda hediyelik kayısı paketleri hazırlıyoruz. Türkiye'nin en fazla çeşit hediyelik kayısı paketlerini sitemizde bulacağının garantisini veririz. En uygun fiyatlarla kayısı almak ve en kaliteli en lezetli kayısıları tatmak için hediyelik kayısı paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hediyelik Kayısı

Yöresel Sofram sizlere dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika hediyelik kayısı seçenekleri sunuyor. Hediyelik kayısı paketleri Malatya'nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıları kuru kayısı, gün kurusu, kayısı döneri, kayısı çekirdeği ve daha bir çok Malatya'nın kayısı lezetlerini sizlere sunuyor.
 
Hediyelik kayısıyı paketleri ile dostlarınıza bir hediyeden çok daha fazlasını vermiş olursunuz, çünkü kayısının bir çok faydasınıda hediyelik kayısı paketiyle sevdiklerinize armağan edersiniz.