Ballı Çerez Dizme 420gr
Kargo Bedava

Ballı Çerez Dizme 420gr

22.50 TL( KDV Dahil )

Diğer Seçenekler

Adet / Kilogram

İçerisinde yörenin en güzel yemişleri ile süslenen değişik bir lezzet ve mükemmel bir enerji kaynağıdır. İçerisinde fındık, yer fıstığı, ceviz, badem, kayısı çekirdeği, çörek otu, bal, çam fıstığı, Antep fıstığı, Hindistan cevizi, turp tohumu, glikoz, üzüm pekmezi, arı sütü ve polen gibi çok çeşitli ürünlerle sizlerin beğenisine sunulmaktadır.
Yaşlı, genç, çocuk her yaştaki insanın rahatlıkla yiyebileceği çok besleyici lezzetlerle yenen bir gıda türüdür.

BENZER ÜRÜNLER

Malatya Kayısı

Kayısı

Malatya yöresine ait en lezetli kayısı paketlerini YöreselSofram.com adresinde bulabilirsiniz, sizlere en iyi kayısılarla, nezih ve hijyenik ortamlarda hediyelik kayısı paketleri hazırlıyoruz. Türkiye'nin en fazla çeşit hediyelik kayısı paketlerini sitemizde bulacağının garantisini veririz. En uygun fiyatlarla kayısı almak ve en kaliteli en lezetli kayısıları tatmak için hediyelik kayısı paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hediyelik Kayısı

Yöresel Sofram sizlere dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika hediyelik kayısı seçenekleri sunuyor. Hediyelik kayısı paketleri Malatya'nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıları kuru kayısı, gün kurusu, kayısı döneri, kayısı çekirdeği ve daha bir çok Malatya'nın kayısı lezetlerini sizlere sunuyor.
 
Hediyelik kayısıyı paketleri ile dostlarınıza bir hediyeden çok daha fazlasını vermiş olursunuz, çünkü kayısının bir çok faydasınıda hediyelik kayısı paketiyle sevdiklerinize armağan edersiniz.