Aromaterapi  Yağı
Kargo Bedava

Aromaterapi Yağı

55.00 TL( %18 KDV Dahil )

Adet / Kilogram

Yüksek derecede nemlendirici olup cilde ipeksi bir doku sağlar. Aromaterapi özelliklidir. Cilde taze ve pürüzsüz bir görünüm veren soğuk pres yağlar ve esansiyel yağlar kullanılmıştır. İçermiş olduğu yağların özellikleri vücut tarafından emilimlerinin kolay olmasıdır. Bu yüzden nemlendirmesi hızlı ve kalıcıdır. Masaj ve yağların sayesinde kan dolaşımının hızlanmasıyla vücuda rahatlık verir. Cildi besler ve sıkıştırabilir. Kas dokusunu ve kütlesini koruyucu ve yaşlanmanın etkilerini azaltıcı özellikleri görülmüştür.
 
Kullanımı: Banyo yapıldıktan sonra kullanılması ve masaj yapılacak bölgenin önceden sıcak su ile yıkanıp gözenekleri açıldıktan sonra cilde dairesel masaj yaparak uygulanması tavsiye edilir. Kimyasal maddeler, boya, parfüm ve koruyucu içermez. 
 
İçerik: Aspir Yağı, Yasemin Yağı, Zambak Yağı, Portakal Yağı ve Kantaron yağı.
 
 
Aromaterapi Yağı
 
Markası       : Doğacı
Kod              : AT01
Gramaj        : 1 kg.
Koli İçi Adet : 1

BENZER ÜRÜNLER

Malatya Kayısı

Kayısı

Malatya yöresine ait en lezetli kayısı paketlerini YöreselSofram.com adresinde bulabilirsiniz, sizlere en iyi kayısılarla, nezih ve hijyenik ortamlarda hediyelik kayısı paketleri hazırlıyoruz. Türkiye'nin en fazla çeşit hediyelik kayısı paketlerini sitemizde bulacağının garantisini veririz. En uygun fiyatlarla kayısı almak ve en kaliteli en lezetli kayısıları tatmak için hediyelik kayısı paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hediyelik Kayısı

Yöresel Sofram sizlere dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika hediyelik kayısı seçenekleri sunuyor. Hediyelik kayısı paketleri Malatya'nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıları kuru kayısı, gün kurusu, kayısı döneri, kayısı çekirdeği ve daha bir çok Malatya'nın kayısı lezetlerini sizlere sunuyor.
 
Hediyelik kayısıyı paketleri ile dostlarınıza bir hediyeden çok daha fazlasını vermiş olursunuz, çünkü kayısının bir çok faydasınıda hediyelik kayısı paketiyle sevdiklerinize armağan edersiniz.