Argan Sabunu
Kargo Bedava

Argan Sabunu

7.00 TL( %18 KDV Dahil )

Adet / Kilogram

Argan sabunu içermiş olduğu güzelliğin sırrı olarak bilinen Argan yağı sayesinde cildi yumuşatmaya, nemlendirip kurumasına engel olmaya yardımcı olur. Yüz ve saç bakımı için kullanılır. Saç köklerini besleyerek dökülmelere karşı etkili olabilir. Yüksek oranda antioksidan içerdiğinden yaşlanmayı önleyici, besleyici ve tedavi edici özellikleri görülmüştür. Tüm cilt tiplerinde kullanılır. Antibakteriyel özelliği sayesinde sivilce oluşumunun azalmasında yardımcı olabilir. Sertleştirici, köpürtücü kimyasal katkı maddeleri ve domuz yağı içermez.

Argan Sabunu

Markası       : Doğacı
Kod              : S09
Gramaj        : 150 gr.
Koli İçi Adet : 24

BENZER ÜRÜNLER

Malatya Kayısı

Kayısı

Malatya yöresine ait en lezetli kayısı paketlerini YöreselSofram.com adresinde bulabilirsiniz, sizlere en iyi kayısılarla, nezih ve hijyenik ortamlarda hediyelik kayısı paketleri hazırlıyoruz. Türkiye'nin en fazla çeşit hediyelik kayısı paketlerini sitemizde bulacağının garantisini veririz. En uygun fiyatlarla kayısı almak ve en kaliteli en lezetli kayısıları tatmak için hediyelik kayısı paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hediyelik Kayısı

Yöresel Sofram sizlere dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika hediyelik kayısı seçenekleri sunuyor. Hediyelik kayısı paketleri Malatya'nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıları kuru kayısı, gün kurusu, kayısı döneri, kayısı çekirdeği ve daha bir çok Malatya'nın kayısı lezetlerini sizlere sunuyor.
 
Hediyelik kayısıyı paketleri ile dostlarınıza bir hediyeden çok daha fazlasını vermiş olursunuz, çünkü kayısının bir çok faydasınıda hediyelik kayısı paketiyle sevdiklerinize armağan edersiniz.