Ardıç Sabunu
Kargo Bedava

Ardıç Sabunu

6.50 TL( %18 KDV Dahil )

Adet / Kilogram

Bir ağaç türü olan ardıç yağından elde edilen ardıç katranı yağı özellikle tıbbi alanlarda ve deri rahatsızlıklarında haricen kullanılan doğal yağ çeşididir. Özellikle saçkıran, sivilce, egzama, saç dökülmesi, uyuz, mantar, kaşıntı ve sedef rahatsızlıkları tedavisinde kullanılabilir. Antiseptik özelliği bulunmaktadır. Cilt problemleri için sabun köpürtülerek sorunlu bölgeye köpüğü maske yapılarak 1 dk’ya yakın bekletilip suyla durulanır. Günaşırı günde sabah akşam uygulanır.      Saç da, sabun köpürtülerek 1 dk bekletilir. Suyla durulanır. Haftada 3 gün günaşırı kullanılması tavsiye edilir.

Ardıç Sabun
 
Markası       : Doğacı
Kod              : S07
Gramaj        : 150 gr.
Koli İçi Adet : 24

BENZER ÜRÜNLER

Malatya Kayısı

Kayısı

Malatya yöresine ait en lezetli kayısı paketlerini YöreselSofram.com adresinde bulabilirsiniz, sizlere en iyi kayısılarla, nezih ve hijyenik ortamlarda hediyelik kayısı paketleri hazırlıyoruz. Türkiye'nin en fazla çeşit hediyelik kayısı paketlerini sitemizde bulacağının garantisini veririz. En uygun fiyatlarla kayısı almak ve en kaliteli en lezetli kayısıları tatmak için hediyelik kayısı paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hediyelik Kayısı

Yöresel Sofram sizlere dostlarınıza hediye edebileceğiniz çok harika hediyelik kayısı seçenekleri sunuyor. Hediyelik kayısı paketleri Malatya'nın en verimli bahçelerinden toplanan kayısıları kuru kayısı, gün kurusu, kayısı döneri, kayısı çekirdeği ve daha bir çok Malatya'nın kayısı lezetlerini sizlere sunuyor.
 
Hediyelik kayısıyı paketleri ile dostlarınıza bir hediyeden çok daha fazlasını vermiş olursunuz, çünkü kayısının bir çok faydasınıda hediyelik kayısı paketiyle sevdiklerinize armağan edersiniz.